Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1243 produkty.
Wszechstronne podłogi mezzanine Łatwy proces instalacji
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Długość 4m Wstępnie ocynkowana stalowa bieżnik schodowy z diamentowym uchwytem
| kolor: | Srebrny, niestandardowy kolor; |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Grubość: | 2,0 mm-5,0 mm |
Diamentowa, ocynkowana antypoślizgowa deska z uchwytem 1,5 mm
| Materiał: | aluminiowa, ocynkowana płyta, perforowana deska ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Podanie: | Łazienka, perforowane stopnie schodowe, metalowa krata bezpieczeństwa |
| Obróbka powierzchniowa: | Gorąco / Zimno - DIP / NO |
Perforowane okrągłe panele z siatki Corten 5 mm, perforowane siatkowe bunningi na chodnik lub stopnie schodowe
| Kolor: | Sliver, niestandardowy kolor |
|---|---|
| Aplikacja: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Średnica przewodu: | 0,6 mm, 0,8 mm, 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 1,8 mm, 2 mm, wymaganie |
Sufit akustyczny Cienka blacha ocynkowana o grubości 0,3 mm ze stali niskowęglowej
| uszczelka: | drewniane pudełko, drewniane lub paleta |
|---|---|
| Funkcja: | Odporność na korozję, trwałe, piękne, łatwe w montażu, przyjazne dla środowiska |
| Materiał: | Drut ze stali ocynkowanej, drut ze stali nierdzewnej, aluminium, stal niskowęglowa, blacha ze stali |
Dostosowana rombowa siatka metalowa o grubości 3 mm dla rolnictwa
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Projekt rozwiązania jonowego: | Projektowanie modelu 3D |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Stalowy diament o średnicy 0,1 mm ocynkowanej, rozszerzonej metalowej listwy
| Średnica drutu: | 0.1-10mm lub wymagania |
|---|---|
| Styl splotu: | Zwykły splot, perforowana, rozszerzona siatka metalowa |
| Wniosek: | Ochrona siatki, ekranu, dekoracji, konstrukcji, przemysłu; |
Spłaszczona stal miękka 1220 * 2440 mm Rozszerzona siatka metalowa ocynkowana do zastosowań przemysłowych
| Rodzaj: | Rozszerzona siatka, perforowana siatka, rozszerzona blacha; |
|---|---|
| Kształt otworu: | Diament itp., Okrągły, sześciokątny, trójkątny |
| Długość: | Wymagania klientów |
Dostosowalna i trwała sieć metalowa z wieloma opcjami materiałów, wariantami kolorów i zastosowaniami w wielu gałęziach przemysłu
| Szczegóły pakowania: | Palety w kontenerach lub na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Wysokiej wydajności gabionowa siatka drukowa do ochrony przed erozją i wzmocnienia nachylenia
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| wpisz pasek: | płaski bar |
| Opakowanie: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |

