Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ galvanized serrated grating ] mecz 1075 produkty.
40 do 130 mm przekrojowe sztabki stopowe sznurowanie stalowe przemysłowe dla różnych wymagań
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Aluminiowe kratki z prętów silne Trwałe i wszechstronne do podłóg przemysłowych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Silne obciążenie Stabilna konstrukcja Stalowe kratki w centrach handlowych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ocieplana pokrywa z kratki o dużej wytrzymałości / podesty do krat pomostowych
| Nazwa produktu: | Krycie okopu |
|---|---|
| Skok prętów łożyskowych: | 20,30 mm |
| pakowania: | Paleta drewniana lub żelazna |
30x30 Gładka platforma powierzchniowa Prasa z blokadą kraty
| kolor: | Srebrny, niestandardowy kolor; |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Skok pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
2mm Press Lock Krata Hdg do dużej myjni samochodowej
| kolor: | Srebrny, niestandardowy kolor; |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Skok pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
G255 / 30/100 4mm Złożona stalowa krata z szachownicą
| Nazwa produktu: | kraty stalowe złożone |
|---|---|
| Surowiec: | Q235 |
| Specyfikacja: | G255/30/100 |
Wybieg 3/16 X 2 19w4 Gładka stalowa krata o dużej wytrzymałości 3 stopy
| Linia produkcyjna: | krata prętowa |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji: | Spawane w standardowym obciążeniu |
| Kształt pręta nośnego: | Prostokątny pasek |
Konstrukcje Liniowe 50x100 Metalowe Stalowe Kraty Kratowe Pokrywa odpływu Pokrywa rowu
| Linia produkcyjna: | krata prętowa |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji: | Spawane w standardowym obciążeniu |
| Kształt pręta nośnego: | Prostokątny pasek |
Prasa z blokadą kraty ze stali nierdzewnej, krata przemysłowa ze stali nierdzewnej na wybieg budowlany
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Stop lub nie: | Niestopowe |

