• Andy Simpson
    Jestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty.
  • David Zhang
    Mój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny.
  • Ajay Parate
    Umieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.

3) Aluminiowa osłona ramy z uchwytem, ​​ocynkowana kratka zabezpieczająca z uchwytem, ​​wideo;

Miejsce pochodzenia ANPING
Nazwa handlowa TT
Orzecznictwo iso
Numer modelu Q235
Minimalne zamówienie 50m²
Cena U.S 22.5-20.2 sq.m
Szczegóły pakowania Paleta drewniana / paleta stalowa lub zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy 15 dni
Zasady płatności T/T, L/C, D/A, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply 500m2 na dzień
Szczegóły Produktu
Tekstura Stal nierdzewna Obróbka powierzchniowa Gorąca/zimna – DIP/NIE
Łożysko Atrybut produktu Podanie ściana/przejście/roślina
Materiał Stal
Zostaw wiadomość
opis produktu

3) Aluminiowa rama z uchwytem Osłona pokładu Ocynkowana krata bezpieczeństwa z uchwytem wideo

Kraty bezpieczeństwa Grip Strut® zapewniają bezpieczniejszą powierzchnię niż wiele innych produktów kratowych.Jego ząbkowana powierzchnia pomaga wyeliminować kosztowne wypadki, co zmniejsza koszty ubezpieczenia i straty w produkcji.Otwarty wzór rombu umożliwia odprowadzenie większości zanieczyszczeń i brudu.Grip Strut® jest dostępny w ząbkowanych i gładkich wzorach rombu.Zastosowania obejmują platformy przełączające lub maty uziemiające do podstacji elektrycznych;stopnie i platformy do warunków lodowych, takich jak ośrodki narciarskie;środowiska wilgotne, takie jak zakłady drobiarskie;ochrona dachów stacji wież komórkowych;chodniki przenośnikowe dla przemysłu betoniarskiego, kruszywowego i papierniczego

Opcje materiału rusztu z desek z uchwytem:
Rodzaje metali: stal węglowa, aluminium, stal nierdzewna, galwanizowana
Różnorodność szerokości, wysokości kanałów i grubości/grubości metalu
Dostępne akcesoria: płytki łączące, płytki kotwiące, zestawy śrub z podkładką diamentową
Płyty końcowe mogą być dostarczone lub przyspawane do rozpórki uchwytu
Długości magazynowe: 10 lub 12 stóp długości, ale dostępne są niestandardowe rozmiary cięcia.
Grip Strut to antypoślizgowa krata z desek stosowana wewnątrz i na zewnątrz.Może być stosowany jako podłoga, jak również na schody.

 

3) Aluminiowa osłona ramy z uchwytem, ​​ocynkowana kratka zabezpieczająca z uchwytem, ​​wideo; 03) Aluminiowa osłona ramy z uchwytem, ​​ocynkowana kratka zabezpieczająca z uchwytem, ​​wideo; 1

informacje o firmie
Produkty z siatki drucianej Hebei Hangjin Co., Ltd.znajduje się w "Miasto rodzinnym chińskiego sitodruku" - Anping County, prowincja Hebei, jest nowoczesnym przedsiębiorstwem produkującym siatki stalowe w regionie północnym o bardzo dużej skali, firma ustanowiła produkcję, sprzedaż, badania i rozwój i jedną. produkty obejmują przykrycie wykopu, przykrycie basenu drzewnego, wstawioną siatkę stalową i inne produkty z siatki stalowej (siatki) oraz siatkę stalową, produkty z siatki poręczowej. Możemy również zgodnie z potrzebami użytkowników, produkcję dużej ciężkiej stalowej płyty kratowej, specjalne stalowa płyta kratownicowa i inne produkty. Aby zapewnić schemat projektowania i kontrolę kosztów dla różnych warunków pracy, nośności, rozpiętości, kształtu i koloru, a także kosztów. Firma posiada automatyczną linię produkcyjną z siatki stalowej, ocynkowaną linię produkcyjną, prawie 50 technicznych pracownicy, personel badawczo-rozwojowy, produkty są eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz Azji Południowo-Wschodniej, jakość i tania usługa przemyślana, witamy nowych i starych klientów do zakupu. Wszystkie prokanały są zgodne z chińskim standardem YB/T4001-2007 lub amerykańskim ANSI/NAAMM (MBG53193), brytyjskim BS4592-11995 i australijskim AS1657-88 standardowymi produktami są szeroko stosowane w przemyśle naftowym, chemicznym, portowym, energetycznym, transport, produkcja papieru, medycyna, stal, żywność, komunalne, nieruchomości, produkcja i inne dziedziny. Hangjin zawsze przestrzega przewodniej ideologii „przetrwania przez jakość i wydajność przez zarządzanie”. Od podpisania umowy, produkcji produktu do dostawy, w pełni wdrożyć system zarządzania jakością ISO9001, system ERP i zarządzanie 5S oraz z całego serca dostarczać klientom produkty najwyższej jakości.

3) Aluminiowa osłona ramy z uchwytem, ​​ocynkowana kratka zabezpieczająca z uchwytem, ​​wideo; 2

 

FAQ
P: czas notowania
Odp .: Zwykle cytujemy po 12 godzinach od otrzymania zapytania.
P: Jak mogę uzyskać próbkę, aby sprawdzić twoją jakość?
Odp .: Bardzo się cieszymy, że możemy opublikować próbki przed złożeniem zamówienia.
P: Czy możesz zaprojektować dla nas projekt?
Odp .: Tak, mamy profesjonalny zespół z bogatym doświadczeniem w projektowaniu.
P: Jaki jest czas realizacji masowej produkcji?
Odp .: To zależy od ilości zamówienia i sezonu, w którym składasz zamówienie.Czas realizacji to około 7-10 dni!