Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ heavy duty bar grating ] mecz 743 produkty.
Industrial Catwalk Heavy Duty Bar Grating Hot Dip Galvanized Feature
| Nazwa produktu: | Kratka o dużej obciążalności |
|---|---|
| Rozmiar paska łożyska: | 100 mm * 8 mm |
| Skok prętów łożyskowych: | 100 mm * 100 mm |
Przemysłowe zwykłe kraty prętowe o grubości 5 mm do budynków
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma, stopień schodów, most |
|---|---|
| kolor: | Srebro lub jako wymóg |
| Długość: | Żądanie klienta |
Grubość 10 mm ocynkowana ogniowo krata o dużej wytrzymałości
| Rodzaj: | Równina |
|---|---|
| Kształt: | Jako wymagane |
| Materiał: | Stal, Q235, stal ocynkowana |
Platforma chodnikowa ze stali ocynkowanej ogniowo ze stali ocynkowanej ogniowo
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, SS316L, A36 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, krata stalowa ocynkowana ogniowo do przykrywania studni wodnych, krata stalowa ocynko |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, most, platforma, konstrukcja stalowa |
Pedały nożne zgrzewane dociskowo z kratą nośną
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, ocynkowana, malowana, ocynkowana ogniowo, malowana |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Kolor: | Srebro, srebro lub jako twoje wymaganie, zielony, czarny, biały |
Niestandardowa aluminiowa, odporna na korozję krata o dużej wytrzymałości do ogrodzenia chodnika
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Stop lub nie: | Niestopowe |
Wytrzymała kratka podłogowa ze stali miękkiej poprzeczka: 12 mm * 12 mm 800 mm * 1025 mm
| Nazwa produktu: | Kratki podłogowe ze stali miękkiej o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Surowiec: | Q235 |
| Łożysko Bar: | 100mm * 10mm |
15-W-4 Heavy Duty Trench Ruszt płaski Bar stal miękka lub ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Trwała stalowa krata |
|---|---|
| Wpisz Bar: | Bar płaski |
| Kratka standardowa: | YB / T4001-2007 |
Malowana stalowa krata Heavy Duty do okładzin antykorozyjnych
| Nazwa produktu: | Trwała stalowa krata |
|---|---|
| Kratka standardowa: | YB / T4001-2007 |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
Przemysłowa krata HDG o grubości 8 mm Krata o dużej wytrzymałości na obciążenia
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
|---|---|
| Kolor: | Srebro lub jako twoje wymaganie |
| Długość: | Żądanie klienta |

