Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ g325 floor steel grating ] mecz 155 produkty.
Ceny fabryczne Materiał budowlany Giełda stalowa galwanizowana
| Kolor: | Srebrny, kolor niestandardowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ |
| podziałka pręta nośnego: | 30mm,40mm,50mm |
Platformy przemysłowe Kraty stalowe Perforowane metalowe stopnie schodowe
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Zabezpieczenie do dużych obciążeń Krata stalowa 1x6 M 30x3 mm Caillebotis en acier stopnie / krata z prętów stalowych
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
30 * 100 mm Bar Hdg Stalowa krata ogrodzeniowa Farba w sprayu Wysoka wytrzymałość
| Kolor: | Sliver, niestandardowy kolor |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Skok pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
A36 Ocynkowane kraty schodowe Webforge Step Foot Stalowe kraty I32x5mm Z ramą
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Platforma ocynkowana ogniowo Ząbkowana stalowa krata Metalowe materiały budowlane Standardowa waga
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Siatkowa krata ząbkowana krata 40x5 Zwykła stalowa krata
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Platforma przemysłowa Hdg Ząbkowana stalowa krata metalowa Węgiel
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235, stal niskowęglowa |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa waga kraty, stalowa podłoga |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
Stalowa krata ocynkowana ogniowo 2 mm do platformy urządzeń ochrony środowiska
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa waga kraty, stalowa podłoga |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Kolor: | Srebrny, czarny, srebrny lub jako twoje wymaganie, żółty, ect lub niestandardowy |
Metalowe, ząbkowane stalowe kraty drenażowe o grubości 6 mm, Materiały budowlane budowlane
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa waga kraty, stalowa podłoga |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Kolor: | Srebrny, czarny, srebrny lub jako twoje wymaganie, żółty, ect lub niestandardowy |

