Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ open steel floor grating ] mecz 400 produkty.
SS304 SS316 SS316L Kraty ze stali nierdzewnej, kratka podłogowa z otwartej stali
| Nazwa produktu: | Kratka ochronna ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Surowiec: | SS304 / SS316 |
| Specyfikacja: | 30 mm * 100 mm |
Przemysłowe kraty z blachy ocynkowanej Ocynkowana krata podłogowa ze stali otwartej
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Stosowanie: | przemysłowy |
| Kształt: | zgodnie z wymaganiami, różne, jak twoja prośba |
304 316 Kratka podłogowa ze stali nierdzewnej 1000mm * 2000mm Polska obróbka powierzchni
| Nazwa produktu: | Kraty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał: | SS304 / SS316 / SS316L |
| Specyfikacja: | 30 mm * 80 mm |
Q235 Ocynkowana na gorąco kratka podłogowa ze stali nierdzewnej Sliver Steel Graiting na platformę
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Platforma |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Przemysłowa ocynkowana kratka podłogowa ze stali nierdzewnej 25x2
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieobrobione |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata, stalowa krata przemy |
Kratka podłogowa ze stali nierdzewnej Spawana krata ze stali nierdzewnej Kratka ze stali nierdzewnej
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Platforma |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Budowa kraty podłogowej ze stali ocynkowanej ze stali nierdzewnej
| Nazwa: | Krata stalowa, Shengchang, stalowa deska podłogowa |
|---|---|
| Podziałka poprzeczna: | 50 mm, 50, jako wymaganie klientów lub 40 |
| podziałka pręta nośnego: | 30mm, 30, 40, 25 na zamówienie. |
Materiały budowlane Grille Kratka podłogowa ze stali nierdzewnej 316 do osłony odpływu
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, konstrukcja stalowa, drenaż |
|---|---|
| Materiał: | Stal, stal nierdzewna Q235,304 316 |
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowana ogniowo, malowana, ocynkowana |
Kratki podłogowe ze stali ocynkowanej antykorozyjnej 353/30/100
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do pokrywy studni, krata stalo |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, blacha stalowa, 19-w-4, typ I lub ząbkowany |
15-W-4 Stal nierdzewna Stormwater Grates Flat Bar Certyfikat ISO9001
| Nazwa produktu: | Kratka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ Bar: | Płaski pasek |
| Ruszt Standard: | YB / T4001-2007 |

